ALLMIZ chłodnia

O NAS

Firma „ALLMIZ” Sp. z o.o. funkcjonuje od roku 1998. Zajmuje się mrożeniem owoców i warzyw w około 30 różnego rodzaju asortymentach. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach: w Dęblinie i w Niemcach. Firma produkuje żywność konwencjonalną, a także żywność ekologiczną, co stanowi około 10% całej produkcji z tendencją zwiększenia w następnych latach.
Posiadamy niezbędne certyfikaty kwalifikujące Zakłady do w/w produkcji. Wyroby ekologiczne, prawie w 100% przeznaczone są do produkcji żywności dla dzieci.
Około 60% surowca do produkcji dostarczają bezpośrednio producenci w ramach podpisanych umów kontraktacyjnych, co gwarantuje surowiec dobrej jakości (eliminuje rolników nie spełniających wymagań jakościowych firmy).
QWxsbWl6IG1yb8W8b25lIG93b2Nl
24
lata na rynku
30
rodzajów asortymentu
100%
jakości surowców
12 tys. ton
rocznej produkcji
QWxsbWl6IG1yb8W8ZW5pZSBvd29jw7N3IGkgd2Fyenl3IETEmWJsaW4=
QWxsbWl6IG1yb8W8ZW5pZSBvd29jw7N3IGkgd2Fyenl3IETEmWJsaW4=
QWxsbWl6IG1yb8W8ZW5pZSBvd29jw7N3IGkgd2Fyenl3IETEmWJsaW4=
Sprzedaż naszych produktów w 95% trafia na eksport do bardzo wymagających odbiorców, a zawdzięczamy to wypracowanej przez wiele lat najwyższej jakości.
Właściciele firmy wiedząc o tym, że warunkiem utrzymania się na rynku jest produkowanie wyrobów o odpowiedniej jakości zdrowotnej i poziomie bezpieczeństwa dla konsumenta nieustannie unowocześniają i rozbudowują Zakłady. Firma wdrożyła i stosuje na co dzień zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz Plan HACCP mający zapewnić bezpieczeństwo żywności poprzez identyfikację i eliminację, bądź ograniczenie zagrożeń do akceptowalnych poziomów. Cele te wynikają z określonej i wdrożonej Polityki Bezpieczeństwa Żywności oraz wymagań normy FSSC 22000.
Roczna produkcja kształtuje się na poziomie około 12 tys. ton, a powierzchnia składowa wynosi prawie 8 tys. ton. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w rejonach wolnych od zanieczyszczeń z sąsiedztwa.

Copyright 2021 Allmiz Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa FIGARO